Od samego początku staraliśmy się stworzyć zespół oparty o profesjonalne podejście do pracy wzmacniane luźną atmosferą i zaufaniem, co przekłada się na nie tylko dobrej jakości kod, ale również wspomaga kreatywność u każdej osoby w zespole. Dzięki elastycznym godzinom pracy oraz ciągłej wymiany zadań zapewniamy pracownikom stymulację kreatywności poprzez dynamikę pracy. Nie zmienia to jednak faktu że wspólnie tworzymy grupę specjalistów opartą na zaufaniu i przyjaźni.

Zajmujemy się przede wszystkim

Projektowaniem


Programowaniem


Dev-ops


Konsultacjami


Damian
Prezes zarządu

Kapitan okrętu, wytyczający kierunek załodze w oparciu o zdobyte doświadczenie techniczne. Zaznajomiony z procesami tworzenia aplikacji internetowych oraz mobilnych. Zwolennik wolnego oprogramowania oraz słów Henry Forda "Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my."


Beata
Wiceprezes zarządu

Osoba pełna inicjatyw, wspierająca organizacje społeczne. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Doświadczony szkoleniowiec w zakresie edukacji ubezpieczeniowej. Autorka książki "Jak poprawnie napisać biznesplan". Prelegentka śniadań biznesowych dla przedsiębiorców w Bankach Spółdzielczych. Kieruje się zasadą: ,,Gdy do chwały dąży jedna osoba, nie zdziała wiele. Na sukces składa się wysiłek ludzi, którzy razem zdecydowali osiągnąć wspólny cel." Pasjonatka książek i spacerów.


Bartosz
Lider techniczny

Lider zespołów programistyczno/projektowych. W swojej pracy wykorzystuje nowe technologie, łącząc je z aktualnymi dla zmaksymalizowania niezawodności oraz prędkości działania. Na co dzień programuje w językach C#, Typescript z wykorzystaniem technologii .net core oraz angular 7+. Prywatnie - gracz gier komputerowych/fotograf. W życiu kieruje się mottem: "żaden wiatr nie jest pomyślny temu, kto nie wie, do którego portu płynie".


Adam
Radca prawny

Wspólnik Code Town, radca prawny z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w kancelariach prawnych oraz działach prawnych firm związanych z rynkiem finansowym. Specjalizuje się w prawie cywilnym oraz procesach sądowych. Prywatnie pasjonat siłowni, aktywności fizycznej oraz motoryzacji.


Sara
Asystentka zarządu

Asystentka zarządu, człowiek orkiestra, koordynator prac i zadań, odpowiada za kontakt z klientem oraz przepływ zadań między działem sprzedaży a działem technicznym. Pasjonatka koni, wieloletni jeździec, zwolenniczka sportów ekstremalnych, motoryzacji. Po pracy cały swój czas przeznacza na samorealizację i rozwój swoich pasji, kierująca się maksymą: "Carpe diem".


Anna
Grafik

Grafik i fotograf. Pełna pasji osoba interesująca się fotografią, muzyką i nowymi trendami w świecie. Dopasowuje wygląd aplikacji do wymogów i potrzeb użytkowników. Pracuje w programach graficznych od Adobe Xd po ProtoPie. Krótki staż pracy nie przeszkadza jej w podejmowaniu nowych wyzwań. Po pracy… studiuje, chodzi na spacery lub żegluje.


Karol
Programista

Programista i student lubiący wyzwania, na co dzień pracuje głównie w technologii .Net Core, w języku C#. Prywatnie pasjonat automatyzacji i robotyzacji oraz źródeł energii odnawialnej w życiu codziennym, do tego majsterkowicz i zapalony kinomaniak.